Radio2 - Prijzenpakket van ABBA (tot?)
Geplaatst: do 17 apr 2025, 16:20
55 jaar geleden, april 1970, trokken Agnetha, Bjorn, Anni-Frid en Benny naar Cyprus. Hun eerste vakantie samen en volgens meerdere bronnen ook hun eerste optreden samen, toen nog onder de naam 'Festfolk'. Om een wereldwijde doorbraak te forceren, moesten ze maar liefst vier maal deelnemen aan de Zweedse preselecties van het Eurovisie Songfestival. De vierde keer, in 1974, was het dan ook meteen raak met 'Waterloo'... de rest is geschiedenis.

Intussen zijn we 2025 en is het Zweedse viertal nog steeds razend populair. Reden genoeg om de wereldgroep in de schijnwerpers te plaatsen. Dat doen we tijdens Radio2 Weekend op vrijdag 18, zaterdag 19 en zondag 20 april.
maak kans op een mooi prijzenpakket met een picture disk LP van 'The Album' van ABBA, de dvd 'ABBA The Movie' en de ABBA longsleeve XL!
Einddatum:
tot?