TUI - Een jaar vakantie (4 reizen) of waardebon 250 euro (19/08)
- fiosima
- Opwarmer
- Berichten: 290
- Lid geworden op: vr 27 feb 2015, 21:25
- Wedstrijden dit jaar: 0 :(
TUI - Een jaar vakantie (4 reizen) of waardebon 250 euro (19/08)
De hoofdprijs is "een jaar lang gratis op vakantie met je favoriete reisgezelschap, met TUI". Daarnaast krijgen twee andere inzendingen een TUI waardebon t.w.v. € 250
De hoofdprijs bestaat uit 4 reizen doorheen het jaar, waarvan de bestemmingen en vakantieperiode in samenspraak met de winnaar worden gekozen (TUI is hier altijd leidend in): 1 week all-in (in zomer of winter), 1 week zonvakantie (in zomer of winter), 1 GreenCityTrip of citytrip (van max. 5 dagen), en 1 week autovakantie. Het reisgezelschap beperkt zich tot 2 personen (partner of een vriend/vriendin), tenzij sprake is van meereizende minderjarige kinderen; dan is een reisgezelschap van maximaal 4 personen toegestaan (de kosten van extra meereizende minderjarige kinderen zijn voor eigen rekening). TUI zorgt voor de kosten van de reis en accommodatie; de onkosten op bestemming zijn voor rekening van de winnaar.
De winnaar van de hoofdprijs is verplicht om tijdens de reis beeldmateriaal (foto's en video's) op te nemen en deze op zijn/haar eigen social media-accounts te plaatsen en TUI Belgium daarbij te taggen. Voor de reis ontvangt de winnaar een briefing waarin aangegeven wordt wat voor content tijdens de reis wordt verwacht, zowel qua kwaliteit als kwantiteit.
een wedstrijd welke een aanvang neemt op 29 juli 2022 om 12:00 en eindigt op 19 augustus 2022 om 23:59.
Einddatum:
19/08 om 23:59
Laatst gewijzigd door bloemeke op vr 29 jul 2022, 20:39, 1 keer totaal gewijzigd.
Reden: De verwijzing naar de einddatum moet overgenomen worden. Dit hoort ook bij een wedstrijd (zie instructies)
Reden: De verwijzing naar de einddatum moet overgenomen worden. Dit hoort ook bij een wedstrijd (zie instructies)