Cosméskin - Huidanalyse en huidavies (afhalen) (28/10)

Alle afgelopen binnenlandse wedstrijden.
Plaats reactie
Gebruikersavatar
Ferdinanddegroot
Opwarmer
Berichten: 125
Lid geworden op: za 28 feb 2015, 10:46
Wedstrijden dit jaar: 19 (#156)

Cosméskin - Huidanalyse en huidavies (afhalen) (28/10)

Bericht door Ferdinanddegroot »

Verborgen inhoud
Je moet geregistreerd en aangemeld zijn om de verborgen inhoud te kunnen zien.
Uitleg/prijs:
GIVEAWAY

Hoe gaat het met jouw huid?

Misschien zie je het niet, maar na afgelopen extreem hete zomer is de kans groot dat je huid zonneschade opgelopen heeft. Zelfs al heb je trouw zonnecrème gesmeerd.

De zon is en blijft de belangrijkste oorzaak van pigmentvorming en huidveroudering. Dit zie je vaak (nog) niet met het blote oog.

Wil jij graag weten hoe het écht met jouw huid gesteld is? Dan ben je op zaterdag 29/10 van harte welkom bij Cosméskin voor een gratis huidanalyse via de OBSERV 520X met aansluitend huidadvies, dit t.w.v. €50!

Wil je er graag bij zijn? Reageer dan snel, want de plaatsen zijn beperkt! De actie loopt tot een volle agenda. Zodra je bovenstaande hebt gedaan, nemen wij zelf contact met jou op voor verdere contactgegevens.

Hopelijk tot dan!
Annick
Verborgen inhoud
Je moet geregistreerd en aangemeld zijn om de verborgen inhoud te kunnen zien.
Einddatum:
28/10 om 23:59

Adres:
Sint-Jansplein 9
9100 Sint-Niklaas

Plaats reactie