Stad Antwerpen - Duoticket voor de expo 'Museum Spelen' (A-Kaart eigenaars) (afhalen) (21/06)
-
- Deelnemer
- Berichten: 614
- Lid geworden op: ma 22 jun 2015, 19:17
- Wedstrijden dit jaar: 0 :(
Stad Antwerpen - Duoticket voor de expo 'Museum Spelen' (A-Kaart eigenaars) (afhalen) (21/06)
Museum Spelen
10 juni - 17 sept. 2023
Kom deze zomer spelen in het M HKA. Museum Spelen is een unieke museumervaring voor en door kinderen, georganiseerd door kunstenhuis De Studio in het M HKA. Samen met een klas 9-jarigen dook curator Marc Verstappen van De Studio in de collectie van het M HKA. Ze stelden de wetten van het museum en onze relatie tot kunst in vraag. Het resultaat? Een interactieve en speelse kunstbeleving voor iedereen die zich jong voelt.
Deze zomer maakt kunstenhuis De Studio een speelse plek van het M HKA. Kom schommelen op een Kati Heck of verstoppertje spelen achter het gordijn van Nel Aerts. Met je A-kaart kan je een van de 20 duotickets voor 'Museum Spelen' winnen.
Het M HKA trakteert ook de eerste 50 A-kaarthouders die de expo bezoeken op een catalogus van Kati Heck en Vaast Colson (waarvan werk in de expo 'Museum Spelen' te zien is).
Einddatum:
21/06 om 23:59
Adres:
MHKA
Leuvenstraat 32
2000 Antwerpen
Laatst gewijzigd door bloemeke op zo 02 jul 2023, 23:15, 1 keer totaal gewijzigd.
Reden: verwijzing naar de einddatum gewoon overnemen uit hun bericht, geen eigen interpretatie aan toevoegen
Reden: verwijzing naar de einddatum gewoon overnemen uit hun bericht, geen eigen interpretatie aan toevoegen
-
- Deelnemer
- Berichten: 816
- Lid geworden op: ma 14 nov 2016, 21:42
- Wedstrijden dit jaar: 31 (#116)