Kersje op de taart - Geschenkdoos "elf on the shelf" (14/12)

Alle afgelopen binnenlandse wedstrijden.
Plaats reactie
Tim2350
Opwarmer
Berichten: 345
Lid geworden op: ma 25 apr 2022, 21:40
Wedstrijden dit jaar: 0 :(

Kersje op de taart - Geschenkdoos "elf on the shelf" (14/12)

Bericht door Tim2350 »

Verborgen inhoud
Je moet geregistreerd en aangemeld zijn om de verborgen inhoud te kunnen zien.
Uitleg/prijs:
Niet stout, wel ondeugend. Zo omschrijf je ze het best...
Dat deze zalige kersttraditie, geliefd over de hele wereld, nu ook in heel wat belgische huizen binnengeslopen is...
Elke keer weer afwachten waar ze zich de volgende ochtend in ons huis verstopt heeft.

Wanneer een familie een padvinderelf adopteert en haar (of hem) een naam geeft, krijgt de elf haar kerstmagie. En als je het mij vraagt ben je nooit te oud voor kerstmagie.

We maakten ons klaar voor deze adoptie en al 9 dagen dolle pret met Elf on the shelf.
Deze bijzondere traditie heeft al heel wat (kinder)hartjes veroverd doorheen de wereld.
De geschenkdoos omvat een elf , keuze uit meisje of jongen, en een kinderboek waarin het verhaal én de magie goed en verstaanbaar wordt uitgelegd. Ook een link om de echte adoptiepapieren in orde te maken. Geen weg terug dan ;-) Heel wat leuke ideetjes op pinterest en social media te vinden maar ook echt wel ontzettend leuk er zelf enkele te verzinnen. En in de ochtend super fijn voor de kids om te gaan zoeken waar ze is. Ook leuk om oudere kids hierbij te betrekken.

Wij mogen 1 pakket wegschenken aan kerstliefhebbers

Deelnemen kan tot en met 14/12/2024. De winnaar wordt bekend gemaakt op stories en persoonlijk. Ga niet in op fake accounts en wissel zeker geen gegevens uit.
Verborgen inhoud
Je moet geregistreerd en aangemeld zijn om de verborgen inhoud te kunnen zien.
Einddatum:
14/12 om 23:59

Plaats reactie