100% NL Magazine - Bruine pumps van vanHaren (tot?)

Alle actieve wedstrijden bij buitenlandse organisators.

Moderator: bloemeke

Plaats reactie
Gebruikersavatar
Cupido
Expert
Berichten: 4171
Lid geworden op: di 29 dec 2020, 17:25
Wedstrijden dit jaar: 348 (#9)

100% NL Magazine - Bruine pumps van vanHaren (tot?)

Bericht door Cupido »

Verborgen inhoud
Je moet geregistreerd en aangemeld zijn om de verborgen inhoud te kunnen zien.
Uitleg/prijs:
WIN: Een paar stijlvolle bruine pumps van vanHaren
Het najaar staat voor de deur en met deze prachtige pumps ga jij het seizoen stijlvol tegemoet. Doe mee met deze winactie en maak kans op jouw eigen paar!
Stijlvol het najaar in
Bij het najaar denk je misschien al snel aan sneakers en laarzen, maar ook pumps mogen dit seizoen absoluut niet in je garderobe ontbreken. Zeker niet in dé kleur die perfect bij het najaar past: bruin!
Deze stijlvolle bruine pumps van vanHaren t.w.v. € 34,99 zijn makkelijk te combineren en maken iedere outfit nét wat chiquer. Draag ze onder een mooie jurk, je favoriete jeans of een stijlvolle pantalon en je bent klaar om te gaan. Naar kantoor, een feestje of gezellig een avondje uit: met deze pumps aan je voeten steel je gegarandeerd de show én ga je helemaal trendy het najaar van 2026 in.
Verborgen inhoud
Je moet geregistreerd en aangemeld zijn om de verborgen inhoud te kunnen zien.
Einddatum:
tot?

Plaats reactie